נדלן ביוון למכירה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

נדלן ביוון למכירה- למה להשקיע בנדלן? בעבר, אנשים יכלו להסתמך על מקומות עבודה ככאלו שיספקו פרנסה ותנאים טובים וידאגו לנו לאורך זמן רב.

נדלן ביוון הפך לנפוץ מאוד בקרב ישראלים רבים. יוון, שנמצאת יחסית קרוב לישראל, עם איים מדהימים ונופים יפהפיים, הפכה למבוקשת מאוד עבור השקעות נדלן. למה זה ככה והיכן כדאי להשקיע? על נדלן ביוון למכירה נרחיב במאמר הבא.

 

נדלן ביוון למכירה – למה להשקיע בנדלן?

בעבר, אנשים יכלו להסתמך על מקומות עבודה ככאלו שיספקו פרנסה ותנאים טובים וידאגו לנו לאורך זמן רב. כיום, המצב מעט שונה. אנשים רבים לא שומרים על מקום עבודה אחד לאורך זמן רב מסיבות שונות, ביטוח לאומי הפך למוסד שקשה מאוד לסמוך עליו והפנסיה כבר לא כל כך מבטיחה.

מהסיבה הזאת, אנשים רבים מנסים לחשוב כיצד יוכלו לקבל הכנסה קבועה שאינה תלויה בגורמים אחרים. לשם כך יש לפעול באופן אקטיבי על מנת שנוכל להמשיך להכניס כסף בצורה טובה גם בתקופות בהן לא נשתכר מעבודה.

כיום, חיסכון של הכסף הוא אינו הפתרון היעיל ביותר שכן כספי החסכונות מאבדים מערכם על ידי האינפלציה. לכן, הפתרון הטוב ביותר הוא להשקיע את הכסף. ניתן להשקיע בדברים רבים ביניהם השקעה בבורסה, השקעה בפרויקטים חברתיים שתורמים לקהילה, השקעה באנגליה ירוקה וכמובן השקעה בנדל"ן ועוד.

השקעה בנדל"ן מתחלקת לסוגים שונים. כאשר משקיעים בנדל"ן יכולים להנות משכירות קבועה שנכנסת כל חודש. במידה שלקחתם משכנתא, השכירות יכולה לכסות עבורכם את המשכנתא ולאחר שתסיימו לשלם את המשכנתא, השכירות תיכנס אליכם לחשבון הבנק ותחשב להכנסה נוחה וקלה.

נדלן ביוון למכירה- למה דווקא ביוון?נדלן ביוון למכירה- למה דווקא ביוון? כאשר אתם משקיעים בנדלן ביוון אתם יכולים גם להנות מהנכס לצרכי חופשות.

כאשר אתם משקיעים בנדלן ביוון אתם יכולים גם להנות מהנכס לצרכי חופשות. בצורה כזו תוכלו להנות מחופשה שתצטרכו לשלם רק על טיסות ובזבוזים ויהיה לכם מקום לשהות בו בחינם. בשאר השנה, כאשר לא תהיו בחופשה תוכלו להשכיר את המקום ולהנות משכירות קבועה. כך תוכלו גם להנות מעליית ערך הנכס ובמידה שתרצו למכור אותו.

יוון היא מדינה מדהימה. יש בה נופים מרהיבים, תיירות רבה, תרבות ייחודית ומהנה מאוד מה שהופך אותה ליעד אידיאלי לחופש וגם למגורים. קיימות דירות רבות ביוון הנמצאות במיקומים מבוקשים מאוד, ליד הים ובמרכזי ערים גדולות כמו אתונה. כמו כן ביוון קיימת תנופה בניה חדשה שכן יש ביקוש גדול מאוד להשקעה בנדלן ביוון למכירה.

משקיעים רבים מצליחים להניב תועלות משמעותיות מהכסף שלהם על ידי השקעה בנדלן ביוון. כיום, יותר ויותר משקיעים ישראלים הבינו שעל ידי השקעה בנדלן ביוון למכירה הם יכולים לשמור על עצמם מהשלכות האינפלציה ונהנים מעליית ערך הכסף שלהם. משקיעים שבוחרים להשקיע במקומות בהם ההיצע נמוך והביקוש גבוה, כמו בדירות ליד הים, יכולים להנות מהשקעה שערכה יעלה.

יתרונות של נדלן ביוון למכירהכיום, יותר ויותר משקיעים ישראלים הבינו שעל ידי השקעה בנדלן ביוון למכירה הם יכולים לשמור על עצמם מהשלכות האינפלציה ונהנים מעליית ערך הכסף שלהם.

כפי שהסברנו השקעה בנדלן ביוון טומנת בחובה פוטנציאל רב ויתרונות רבים. ריכזנו לכם את היתרונות של נדלן ביוון למכירה-

 • מחירים נוחים- ביוון היה משבר כלכלי חריף מאוד. משבר זה הוביל את יוון לירידה של בין 30 ל-50 אחוזים במחירי הנדל"ן במדינה. כתוצאה מכך, משקיעים רבים יכולים להשקיע בנדלן במחירים נוחים מאוד.
 • התייצבות כלכלית- למרות שיוון חוותה משבר כלכלי חריף, בתקופה האחרונה היא עומדת על התייצבות כלכלית. ההתייצבות הכלכלית היא תוצאה של הסכם בין יוון לבין הנושים שלה. כתוצאה מכך ניתן לצפות שיוון תתאושש וכך המחירים יעלו והמשקיעים ירוויחו.
 • תשואה- כאשר משקיעים בנדלן למגורים, אחוז התשואה השנתי ביוון עומד על כ-9% ואילו בישראל עומד על 6% ואפילו פחות.
 • מיסים- ביוון קיימת שיטת מיסוי נוחה מאוד. כמו כן, בין ישראל ליוון יש אמנת מס. אמנת המס מאפשרת למשקיעים ישראלים להנות ממגוון הטבות שונות כאשר הם משקיעים בנדלן ביוון למכירה.
 • תיירות- כפי שציינו קודם, יוון היא מדינה בה התיירות מבוקשת מאוד. כך המשקיעים יכולים לרכוש נכסים לשימוש תיירותי באזורים מתויירים. לדוגמא לרכוש דירה התשמש לצרכי Airbnb.
 • קרבה לישראל- יוון קרובה לישראל. כתוצאה מכך יש זמינות טיסות גבוהה מאוד, מחירי טיסות נוחים מאוד וטיסה קצרה. כך ניתן לבקר ביוון פעמים רבות ולבדוק את מצב הנכס ואת השוהים בו מבלי מאמץ או הוצאות רבות.

איפה להשקיע בנדלן ביוון למכירה?

אז הבנו שכדאי להשקיע בנדלן ביוון אבל איפה כדאי? על מנת להחליט איפה להשקיע בנדלן ביוון יש לקחת בחשבון מספר גורמים שונים-

 

ביקוש והיצע קודם כל בדקו באילו אזורים הביקוש לשכירות גבוה מאוד והיצע הביקוש יחסית נמוך. כך תוכלו להיות בטוחים שיהיה ביקוש לדירה בה תשקיעו. אזורים בהם הביקוש גבוה לעומת ההיצע יהיו מאופיינים בדרך כלל בתכנון עתידי של צירי תחבורה משמעותיים, של מרכזי קניות וכדומה. כמו כן, בדרך כלל אזורים אלה יהיו סמוכים למוסדות להשכלה גבוהה, למרכזי תרבות ולמוסדות ציבוריים אחרים.
שכר הדירה המקובל מהו שכר הדירה הממוצע באזור בו אתם מעוניינים להשקיע? כך תוכלו לחשב באופן קרוב את ההכנסה ואת אחוז התשואה השנתית הצפויה לכם מהשקעה באזור זה.
איים יוון היא מדינה המורכבת מקבוצה של כ-3,000 איים. כך תוכלו להשקיע בנכסים הנמצאים על האיים התיירותיים ביותר וישמשו לצרכי תיירות. כך תוכלו להנות מהחזרת ההשקעה שלכם על ידי תיירים שמגיעים לחופים בזכות מזג האוויר הים תיכוני והמחירים הנוחים. האיים המוכרים ביותר הם רודוס, כרתים ומיקונוס אך קיימים עוד איים רבים, מוכרים ומבוקשים בקרב תיירים מכל העולם. אי שנחשב למומלץ להשקעת נדלן הוא האי לפקדה המספק חופשה יוונית אותנטית לצד חופים מרהיבים וניתן להגיע אליו על ידי הפלגה או גשר.

 

נדלן ביוון למכירה בסלוניקי

סלוניקי נחשבת ל"עיר הסטודנטים" היוונית. סלוניקי היא עיר נמל, אשר הינה העיר השנייה בגודלה ביוון. משקיעים רבים בוחרים להשקיע בסלוניקי ויש לכך מספרנדלן ביוון למכירה בסלוניקי סלוניקי נחשבת ל"עיר הסטודנטים" היוונית. סלוניקי היא עיר נמל, אשר הינה העיר השנייה בגודלה ביוון. סיבות-

 • סטודנטים- בעקבות כך שסלוניקי היא עיר סטודנטים, יש בה סטודנטים רבים שמחפשים לגור בסביבת הלימודים שלהם. כך ניתן כל שנה למצוא שוכרים סטודנטים רבים להם ניתן להשכיר את הנכס שלנו.
 • חיי לילה- סלוניקי היא עיר בה חיי הלילה תוססים במיוחד. קיימים בה מועדונים רבים, טברנות, מסעדות, בתי קפה ומקומות בילוי רבים ומגוונים שהופכים אותה לעיר אידיאלית לצעירים. כתוצאה מכך הביקוש לשכירות בסלוניקי גבוה מאוד בקרב צעירים.
 • פרויקטים רבים- בסלוניקי יש התפתחות של פרויקטים רבים ביניהם פיתוח של הנמל השני בגודלו ביוון, פיתוח של קו רכבת חשמלי חדש המחבר בין סלוניקי לבין אתונה, פיתוחים של הכבישים ועוד. כתוצאה מכך סלוניקי הופכת למבוקשת יותר למגורים בקרב אנשים רבים.
 • חברות מובילות- בסלוניקי קיימות חברות מובילות ביניהן פייזר, סיסקו וגוגל. חברות אלה בונות מרכזי מחקרים ופיתוחים בסלוניקי. כמו כן קיימות תוכניות והשקעות בקהילת הסטארטאפ. כך רבים יעברו לעבוד בה ויחפשו מגורים בעיר.
 • מוסדות לימוד נחשבים- כפי שציינו סלוניקי היא עיר הסטודנטים. בסלוניקי יש שלוחות של מכללות בינלאומיות, קולג'ים פרטיים ויותר מחמש אוניברסיטאות נחשבות. כתוצאה מכך בסלוניקי לומדים יותר מ-130,000 סטודנטים בשנה המגיעים מרחבי יוון ומרחבי מדינות הבלקן, קפריסין ומשאר אירופה. כך תמיד יש בה ביקוש לשכירות של דירות.
 • בירת המחוז הצפוני- סלוניקי מהווה את אחת מבירות התרבות של אירופה ומגיעים אליה יותר ממיליון תיירים בשנה. התיירים מעלים את ערך הדירות, הן לתיירות והן למגורים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

המרכז לנדל"ן ביוון

כאן תמצאו מיטב אפיקי ההשקעה בתחום הנדל"ן, פרויקטים ונכסים מסוגים שונים באזורי הביקוש המובילים בכל רחבי יוון. תוכלו לעיין במגוון רחב של נתונים, מדריכים ומאמרים חדשותיים למשקיעים ולרוכשים. המידע מתעדכן באופן שוטף, מוצג בשקיפות מלאה ובצורה נוחה ויסייע לכם לאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים
התקשרו עכשיו